Головна / Абітурієнту / Спеціальності / Прикладна механіка

Прикладна механіка

Спеціальність «Прикладна механіка» освітня програма «Комп’ютерні технології інженерії міцності» – це фундаментальна предметна та комп’ютерна підготовка, яка відкриває безліч можливостей для успішного працевлаштування та подальшого навчання. Оскільки міцність і надійність мають бути притаманними всьому, що створено людиною, тому попит на наших випускників є завжди високим як в Україні, так і за кордоном.

Презентація спеціальності за посиланням.

          Освітня програма “Комп’ютерні технології інженерії міцності” має більш прикладну направленість, ніж “Прикладне комп’ютерне та математичне моделювання”, на ній менше чисто математичних дисциплін, але програмування зберігається в значному обсязі, додаються ряд дисциплін, зв’язаних з САПР, пакетами прикладних програм ABAQUS, ANSIS, Solid Works.

Навички та вміння отримані за нашою освітньою програмою високо цінуються в різних галузях машинобудування, таких як:

  1. аерокосмічна інженерія: проектування та випробування літаків, ракет, супутників;
  2. автомобільна техніка: проектування та випробування легкових, вантажних автомобілів, автобусів;
  3. цивільне будівництво: проектування та випробування мостів, будівель, дамб;
  4. біомедична інженерія: проектування та тестування штучних органів, імплантатів, протезів;
  5. виробниче машинобудування: проектування та тестування машин, інструментів, роботів.

Ви навчитеся використовувати програмні засоби для створення моделей мостів, будівель, транспортних засобів, деталей машин та інших механічних систем, будете застосовувати різні навантаження та умови до цих моделей, спостерігати і аналізувати, як вони поводяться та реагують, опануєте застосування математичних і чисельних методів для розв’язку механічних задач, інтерпретацію та представлення результатів моделювання та експериментів.