Головна / Абітурієнту / Спеціальності / Прикладна математика (Комп’ютерний інжиніринг безпілотних...

Прикладна математика (Комп'ютерний інжиніринг безпілотних літальних апаратів і комплексів)

Спеціальність «Прикладна математика» освітня програма «Комп’ютерний інжиніринг безпілотних літальних апаратів і комплексів» призначена для підготовки фахівців з розрахунків та розробки програмного забезпечення для нових технологій безпілотних систем, зокрема літальних апаратів і комплексів.

Навчання поєднує традиційну підготовку фахівця в області прикладної математики з підготовкою інженера в галузі аеродинаміки і комп’ютерної механіки, що дозволяє набути універсальних знань і створює підгруннтя для подальшої реалізації випускників в різних сферах прикладної математики.

Аналіз ринку праці в галузі прикладних обчислень підтверджує стійкий тренд на зростання попиту на фахівців в галузі розрахунків аеродинамічних, гідродинамічних та інших систем безпілотних систем і комплексів

Презентація спеціальності за посиланням.

Фундаментальна математична підготовка

Програмування

Основи штучного інтелекту

Аеродинаміку і механіку БПЛА

Комп’ютерне моделювання роботизованих безпілотних систем

Ступінь бакалавра з прикладної математики в галузі безпілотних систем і комплексів від ДНУ надає студентам необхідні знання та навички пов’язаних з розробкою програмного забезпечення, методів комп’ютерного і фізичного моделювання, розрахунку механічних систем, що відкриває можливості для працевлаштування в широкому спектрі галузей, які пов’язані з інжиніринговим консалтингом, конструкторською роботою, ІТ-компаніями, виробництвом та експлуатацією авіаційної і аерокосмічної техніки, військовими технологіями, дослідницькими інститутами, закладами освіти. Випускники зможуть працювати на посадах розробників програмного забезпечення. інженерів, конструкторів, менеджерів проектів та технічних спеціалістів.