При вступі на місця держбюджетного фінансування (так званий вид конкурсної пропозиції – «відкрита») на всі спеціальності механіко-математичного факультету необхідно мати сертифікати ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література (обов’язковий) – коефіцієнт 0.25, математика (обов’язковий) – коефіцієнт 0.45, фізика або іноземна мова (на вибір абітурієнта) – коефіцієнт 0.2.
При вступі на місця фінансування юридичними або фізичними особами (так званий вид конкурсної пропозиції – «небюджетна») на спеціальності механіко-математичного факультету:
111 Математика (освітня програма «Математика прогнозування та прийняття рішень»),
111 Математика (освітня програма «Математика інтелектуальних систем»)
113 Прикладна математика (освітня програма «Прикладне комп’ютерне та математичне моделювання»)
необхідно мати сертифікати ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література (обов’язковий) – коефіцієнт 0.25, математика (обов’язковий) – коефіцієнт 0.35, історія України або географія, або біологія (на вибір абітурієнта) – коефіцієнт 0.3;
014.04 Середня освіта (Математика),
144 Теплоенергетика
необхідно мати сертифікати ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література (обов’язковий) – коефіцієнт 0.3, історія України (обов’язковий) – коефіцієнт 0.3, математика або географія, або біологія (на вибір абітурієнта) – коефіцієнт 0.3.
Для атестату коефіцієнт ваги дорівнює 0.1 Оцінки вступних випробувань з першого, другого та третього конкурсних предметів мають бути не менше 100 балів.
Згідно до «Правил вступу до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у 2020 році» така можливість відсутня.
У 2019 році на факультет було зараховано тільки 2 особи на місця фінансування фізичними особами. Всі інші абітурієнти отримали мвсця державного замовлення за усіма спеціальностями.
Стипендії для спеціальностей 112 Статистика та 113 Прикладна математика мають наступний розмір: звичайна – 1300 грн., підвищена – 1892 грн.
Стипендії для спеціальностей 014.04 Середня освіта (Математика), 111 Математика та 144 Теплоенергетика мають наступний розмір: звичайна – 1660 грн., підвищена – 2416 грн.
Для спеціальностей механіко-математичного факультету заочна форма навчання за першим (бакалаврським) рівнем відсутня.
Дні відкритих дверей проводяться згідно плану Приймальної комісії університету. Додаткова інформація буде розміщуватися на сайті університету (dnu.dp.ua) та на сайті факультету.
Вся інформація, яка стосується Приймальної комісії та можливостям вступу до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара розміщена на сайті ДНУ (dnu.dp.ua) у вкладці «Вступникові». Окремих приймальних комісій факультетів в ДНУ не існує.
Щоб отримати ступінь бакалавра – 4 роки. Ступінь магістратури присуджується на базі бакалавра, тобто ще +1,5 року навчання.
На першому курсі є певна кількість загальноосвітніх предметів, але в основному викладають фундаментальні дисципліни такі як: математичний аналіз, алгебра та геометрія, дисципліни з інформатики та мов програмування. Всі вони необхідні для подальшого навчання.
Студрада веде активну діяльність як зі школярами міста, так і з викладачами на факультеті. Наші традиційні заходи це Посвячення в студенти, День першокурсника, Міс і Містер факультету, День ММФ і найголовніше – пробне ЗНО для школярів два рази в рік.
Щороку ми з студрадою придумуємо оригінальні способи присвятити студентів, щоб їм це запам’яталося на все студентські роки: були і квести, і страшилки при свічках, і посвята в лицарі імені Демидовича, – і багато іншого чекає ще наших майбутніх першокурсників!
Однозначно дружня! Викладачі чуйні до студентів, до них завжди можна звернутися, попросити щось пояснити або перевірити. Також студенти старших курсів завжди відкриті для студентів молодших курсів і готові їм допомогти, якщо виникнуть якісь проблеми з навчанням.
Так, є виробнича і навчальна практика, але на кожній спеціальності по-різному. Навчальна практика проходить на базі факультету, видають завдання кожному студенту, яке вони повинні дослідити і по закінченню практики захистити свою роботу. Виробнича практика проходить так само, але на базі якогось підприємства, відповідного фаху. За закінчення студенти готують звіти про виконану роботу і захищають перед комісією на факультеті.
Наші студенти працюють в різних напрямках, починаючи від промисловості, мереж супермаркетів, банків, закінчуючи аналітиками в обласних радах, великих аутсорс-компаніях, тощо. Багато наших студентів влаштовуються на вакансії, пов’язані саме зі сферою ІТ-технологій і програмуванням, т. к. одне з найважливіших вимог – вміння критично мислити, вирішувати реальні завдання і оцінювати ризики.
У дипломі вказують спеціалізацію, по якій навчався студент, а також його кваліфікацію, наприклад:
ступінь вищої освіти: бакалавр,
за напрямом “Прикладна математика”,
з кваліфікацією: стажист-дослідник
Система оцінювання, як і у всіх державних ЗВО, за 100-бальною шкалою. Семестри тривають в середньому по 16-18 тижнів, заліковий тиждень – останній з навчальних, проходить без особливих раптових ситуацій або проблем. Всі студенти протягом семестру знають свої оцінки і можуть оцінити, що вони отримають за підсумком. Сесія триватиме 2 тижні у всіх, іспити проходять спокійно і за розкладом, перед кожним іспитом є 2-4 дні на підготовку, а за день до іспиту проводять консультацію, на якій студент може задати викладачеві будь-які питання, які виникли під час підготовки.